Guadeloupe

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Guadeloupe kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Guadeloupe

Guadeloupe on ülemeredepartemang, see on Prantsusmaa lahutamatu osa. Euroopa Liidu ja euroala koosseisu kuuluva territooriumina. Euro on selle ametlik vääring. See on väike saar ja see ei pruugi olla hea koht, et osta kinnisvara müügiks Guadeloupeis, kuid see ei ole tegelikkus.

Guadeloupe on Prantsuse ülemeredepartemangud, millel on liblikujuline kuju. See koosneb saarte rühma, mis asuvad Kariibi mere lõunaosas.

Guadeloupe on Mandri-Prantsusmaal, mis Hawaiil on Ameerika Ühendriikide jaoks. Enamik kodanikke on eurooplaste, aafriklaste ja idamaade indiaanlaste seas ning räägivad ainult emakeelt, Antillide kreelt ja prantslasi. Nii et kui otsustate investeerida oma raha Guadeloupe'i kinnisvarasse, võiks see olla parim periood.

See on populaarne turismisihtkoht prantsuse turistide seas. Üle 80% külastajaist saabuvad Prantsusmaalt. Kui seda ameeriklasi oli vähe külastatud.

Guadeloupe on nii uhkeldav, et USA Uudised ja Maailma Aruanne nimetas selle 2017. aastal Kariibi mere piirkonna teiseks parimaks kohaks. Peale selle on National Geographic loetlenud ka oma saarid kui ühe maailma kolme peamise sihtkohana kultuuri jaoks.

Guadeloupe'i kinnisvarasektor on endiselt teiste Kariibi mere riikidega võrreldes odavam. Tegelikult oli Guadeloupe'is müüdud elamukinnisvara keskmine hind 2017. aasta teisel poolel vaid 161,063 eurot.

Baie Mahole ja Petit Bourg'is olid müügihindade hinnad vahemikus 1,341 eurot kuni 3156 ruutmeetri kohta, samas kui majad olid vahemikus 1,394 eurot kuni 2,917 ruutmeetri kohta. 2012. aasta teises maailmas.

Alates Goyaveist kuni Malendure'i otsani Basse-Terre'i läänerannikul, saavad koduostjad osta kortereid 662 euro eest 2411 ruutmeetri kohta. samas kui maja müüakse 1,414 euro eest 2629 euroni ruutmeetri kohta. samal perioodil.

2017. aastal kasvas elamuomandi müük eelmise aastaga võrreldes 2,8%.

Guadeloupe'i tuntakse liblikate saarena selle kahe peamise saari kujul: Basse-Terre läänes ja Grande-Terre idas, eraldatud kitsast kanalist Rivière-Salée. Guadeloupe'il on head rannad ja turism on üha olulisem.

  •  
    Liikumine Guadeloupesse. Ekspatria ja elab Guadeloupes.

      Antillide saar, mis on kuulus kogu maailmas oma põlise ilu eest, on tänane peategelane väike paradiis! Lõpuks on hea hooaja saabunud ja paljud on mõelnud hästi lahkumiseks reisile või isegi alaliselt uude riiki. Motiivid on kõige erinevamad, sest me teame, et igal ostjal on erinevad vajadused. ...

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB